Llistat d'activitats


DESCARREGA'T AQUÍ EL PROGRAMA

Filtrar per...

  • Dimecres 9 de setembre 18:00 Trobada LIJ Editors, autors, mediadors, llibreters i passavolants Consell Català del llibre Infantil i Juvenil
  • Dimecres 9 de setembre 19:00 Inauguració de la 38a edició de La Setmana del Llibre en Català La Setmana del Llibre en Català La Setmana
  • Dijous 10 de setembre 10:45 Com triar literatura infantil i juvenil per la biblioteca Diversos segells de la LIJ Consell Català del llibre Infantil i Juvenil
  • Dijous 10 de setembre 11:30 Capcorestómac Biel Barnils Témenos edicions
  • Dijous 10 de setembre 11:30 Petons Alexandre de Riquer Editorial Trípode
  • Dijous 10 de setembre 11:30 Memorial Alice Oswald. Cafè Central — poesia
  • Dijous 10 de setembre 13:10 Reflexos en un ull daurat Carson McCullers L'Altra Editorial
  • Dijous 10 de setembre 13:10 La lladre de fruita Peter Handke Alianza Editorial
  • Dijous 10 de setembre 13:10 Restes de carnaval, Antologia de contes Clarice Lispector Editorial Comanegra
  • Dijous 10 de setembre 16:40 Premi Atrapallibres i Premi Protagonista Jove Consell català del llibre infantil i Juvenil
  • Dijous 10 de setembre 17:00 Com triar literatura infantil i juvenil per l'escola i l'institut Segells de LIJ Consell Català del Llibre Infantil i Juvenil
  • Dijous 10 de setembre 17:05 Premi Gust per la Lectura La Setmana
  • Dijous 10 de setembre 17:30 Premi Aurora Díaz-Plaja - Associació d'Escriptors en Llengua Catalana AELC
  • Dijous 10 de setembre 18:00 Abans de les cinc som a casa Albert Forns Fundació Antigues Caixes Catalanes - BBVA
  • Dijous 10 de setembre 19:30 El lloc màgic Chris Wormell Animallibres
  • Dijous 10 de setembre 20:00 Premi Trajectòria a l'escriptora, traductora i il·lustradora Teresa Duran La Setmana
  • Divendres 11 de setembre 17:30 La dona efervescent Mar Bosch L'illa dels Llibres
  • Divendres 11 de setembre 17:55 Premi Núvol de Contes 2020 - Edicions del Núvol
  • Divendres 11 de setembre 18:25 Si aquest carrer fos meu Stefanie Kremser Edicions de 1984
  • Divendres 11 de setembre 18:50 Les arts de la metereologia Alfred Rodriguez Picó Marcombo
  • Divendres 11 de setembre 18:50 Espanya en guerra Albert Pla Amsterdam
  • Dissabte 12 de setembre 10:30 Lectura de Manifest Màrius Serra La Setmana
  • Dissabte 12 de setembre 11:00 Alice's Xavier Muñoz Puiggròs L'Art de la Memòria Edicions
  • Dissabte 12 de setembre 11:00 La maleta. Contes no misògins Margarida Camprubí Voliana Edicions
  • Dissabte 12 de setembre 11:00 Al sol que bat la penya Manel Gibert Editors d'Andorra i del Pirineu - Ministeri de Cultura del Govern d'Andorra
  • Dissabte 12 de setembre 11:35 A propòsit de no res Woody Allen Alianza Editorial
  • Dissabte 12 de setembre 11:35 Xinxes Clive Sinclair Editorial Avantsala
  • Dissabte 12 de setembre 11:35 Llengua materna Suzette Haden Elgin Editorial Chronos
  • Dissabte 12 de setembre 17:00 El món us espera Ignasi Aragay Editorial Empúries
  • Dissabte 12 de setembre 17:00 Estima'm...però vull saber-ne més Jaume Funes Columna Edicions
  • Dissabte 12 de setembre 17:00 Tu no ets la teva selfie Liliana Arroyo Pagès editors
  • Diumenge 13 de setembre 11:00 Premis Joan Lluís Vives a l'edició universitària Diversos autors Universitat Rovira i Virgili
  • Diumenge 13 de setembre 11:30 Lliurament premis del IX Concurs Escolar Comic Barcelona Ficomic i el Departament d'Educació de la Generalitat de Catalunya
  • Diumenge 13 de setembre 12:30 Dynamic Heroes 2 Go Nagai i Kazuhiro Ochi Ooso Comics
  • Diumenge 13 de setembre 14:00 Per què som creatius? Enric Bufill Edicions de la Universitat de Barcelona
  • Diumenge 13 de setembre 14:00 Llibre de paraules i dites de savis i filòsofs Jafudà Bonsenyor, Manuel Forcano Editorial Barcino
  • Diumenge 13 de setembre 19:00 La platja dels inútils Alex Nogués Akiara Books