Llistat d'activitats


Filtrar per...

  • Divendres 10 de setembre 19:00 Jo era el món Marc Artigau
  • Divendres 10 de setembre 19:00 Al dellà de l'enlloc Mònica Miró Vinaixa
  • Divendres 10 de setembre 20:00 Un dissabte de primavera Isidre Grau
  • Divendres 10 de setembre 20:00 El cant de l’exèrcit d’Ígor Antonio Contreras Martín
  • Dissabte 11 de setembre 11:00 Una mirada anglesa Lluís Foix
  • Dissabte 11 de setembre 12:00 L'home que va viure dues vegades Gerard Quintana
  • Dissabte 11 de setembre 12:00 L'Àvia Pirata Assumpta Mercader, Josep Carrasco, Pepe Palma
  • Dissabte 11 de setembre 19:00 En Gafarró estrena barret Anna Font
  • Dissabte 11 de setembre 19:00 Un món sense l'Oriol Gante Maria Mercè Cuartiella
  • Dissabte 11 de setembre 19:30 Set pecats capitals Joan Isaac i Daniel Sesé
  • Dissabte 11 de setembre 19:30 Tots els focs, totes les pistoles Jordi Benavente
  • Diumenge 12 de setembre 11:00 Una tragèdia pintada Carles Sánchez Márquez
  • Diumenge 12 de setembre 11:45 Carlemany i Andorra. Història de la Carta Pobla, el document que va originar una llegenda Oliver Vergés Pons
  • Diumenge 12 de setembre 12:00 Terres mortes Núria Bendicho Giró
  • Diumenge 12 de setembre 12:00 Contra l'adversitat Oriol Junqueras
  • Diumenge 12 de setembre 12:00 Històries del paradís Xavi Sarrià
  • Diumenge 12 de setembre 12:45 La pífia Greg Coonen
  • Diumenge 12 de setembre 18:00 El camarot del capità Màrius Carol
  • Diumenge 12 de setembre 18:00 Remogudes Míriam Tirado
  • Diumenge 12 de setembre 19:00 Tàndem Maria Barbal
  • Diumenge 12 de setembre 19:00 Rastellera de colors Pep Molist
  • Diumenge 12 de setembre 19:00 Napalm al cor Pol Guasch
  • Diumenge 12 de setembre 20:00 Els llocs on ha dormit Jonàs Adrià Pujol Cruells
  • Diumenge 12 de setembre 20:00 Francesc Layret Vidal Aragonés
  • Diumenge 12 de setembre 20:15 Sola Carlota Gurt
  • Diumenge 12 de setembre 20:15 Fulgor Lluís Calvo
  • Dilluns 13 de setembre 18:00 Et diré R. Clara Queraltó
  • Dilluns 13 de setembre 19:00 Carta tancada Rosina Ballester
  • Dilluns 13 de setembre 19:00 Les mares no abandonen Sandra Freijomil
  • Dilluns 13 de setembre 19:00 Perdut al bosc Alícia Gómez Farrarons ; Inés Borràs Piñol
  • Dilluns 13 de setembre 20:15 Tot està per dir Tomàs Alcoverro
  • Dimarts 14 de setembre 18:00 Ella, la noia Carme Montserrat
  • Dimarts 14 de setembre 18:00 1939. La caiguda de Barcelona Andreu Claret
  • Dimarts 14 de setembre 19:00 Escrivim el futur amb tinta lila Carme Forcadell
  • Dimarts 14 de setembre 19:00 El llarg silenci dels botxins Alfons Cama Saballs
  • Dimarts 14 de setembre 19:30 La cantant de fado Jordi Campoy
  • Dimarts 14 de setembre 20:00 Entre les cendres del migdia Anna Pascual
  • Dimecres 15 de setembre 18:00 L'any de l'estrella Teresa Costa-Gramunt
  • Dimecres 15 de setembre 18:00 La dona de la seva vida Xavier Bosch
  • Dimecres 15 de setembre 19:00 Lianes o les rates que imiten l'Esther Williams Núria Mirabet
  • Dimecres 15 de setembre 19:15 Ad Absurdum Francesc Cañas Soler
  • Dimecres 15 de setembre 19:30 Un talp al meu jardí Martí Gironell - Coaner Codina
  • Dimecres 15 de setembre 20:00 Caimó Antoni Strubell
  • Dimecres 15 de setembre 20:00 l'aigua que vols Víctor García Tur
  • Dimecres 15 de setembre 20:00 Tan trist com un tango Santiago Artigas
  • Dijous 16 de setembre 18:00 La insuportable absència del bròquil Eulàlia Armengol
  • Dijous 16 de setembre 18:00 Cristòfor Colom i l'amèrica catalana Jordi Bilbeny
  • Dijous 16 de setembre 19:30 Garbo parla Roser Caminals
  • Dijous 16 de setembre 19:30 Dilluns ens estimaran Najat El Hachmi
  • Dijous 16 de setembre 20:30 Estructures profundes Jair Domínguez
  • Divendres 17 de setembre 18:00 Platja Fonda Montserrat Garcia Ribas
  • Divendres 17 de setembre 18:00 Llevantada Carme Ripoll
  • Divendres 17 de setembre 18:00 Tornar a náixer Montse Rubinat Sindreu
  • Divendres 17 de setembre 19:00 Operació biquini Júlia Barceló i Camille Vannier
  • Divendres 17 de setembre 19:00 Tríptic de la terra Mercè Ibarz
  • Divendres 17 de setembre 20:00 Nosaltres, després Sílvia Soler
  • Divendres 17 de setembre 20:00 Pijos Marc Giró
  • Dissabte 18 de setembre 11:00 Two Fish in a Bowl - Dos peixets a la peixera Claire Smedley i Eva Santana
  • Dissabte 18 de setembre 11:00 La llum més alta Ricard Garcia
  • Dissabte 18 de setembre 12:00 El dia que vaig marxar Albert Om
  • Dissabte 18 de setembre 12:30 La vida autèntica Montse Barderi
  • Dissabte 18 de setembre 19:00 Junil a les terres dels bàrbars Joan-Lluís Lluís
  • Dissabte 18 de setembre 19:00 El pèndol Anna Gas Serra
  • Dissabte 18 de setembre 19:00 Viatge universal pel Pirineu Joan Obiols
  • Dissabte 18 de setembre 20:00 L'anguila Paula Bonet
  • Diumenge 19 de setembre 11:00 Tami, el maquinista Núria Parera
  • Diumenge 19 de setembre 12:00 Els insubmisos del mar (Premi Nèstor Luján de Novel·la històrica 2021) Imma Tubella
  • Diumenge 19 de setembre 12:00 Ja estem morts, amor Xavier Aliaga