Llistat d'activitats


DESCARREGA'T L'AGENDA D'ACTIVITATS AQUÍ!

DESCARREGA'T PLÀNOL AQUÍ!

Filtrar per...

  • Divendres 10 de setembre 18:30 El primer emperador i la reina Lluna Jordi Cussà Balaguer Comanegra
  • Divendres 10 de setembre 18:30 Formentera lady Jordi Cussà LaBreu
  • Divendres 10 de setembre 18:30 Primavera Jacint Verdaguer Verdaguer Edicions
  • Dissabte 11 de setembre 11:30 Premi Núvol de contes - NÚVOL. Diari digital de cultura en català
  • Dissabte 11 de setembre 12:00 Les nenes que llegien al lavabo Sebastià Portell Ara Llibres
  • Dissabte 11 de setembre 18:45 El teu gust Isabel-Clara Simó Bromera
  • Dissabte 11 de setembre 18:45 Isabel-Clara Simó. Una veu lliure i compromesa Jordi Tormo Ara Llibres
  • Diumenge 12 de setembre 19:30 Fulgor Lluís Calvo Llibres del Segle
  • Diumenge 12 de setembre 19:30 Sola Carlota Gurt Edicions Proa
  • Dilluns 13 de setembre 17:45 Cafè & Festivals Vila del Llibre En veu alta, de l'Alt i Baix Penedès Flic Festival, de Barcelona, Vic i Madrid La Setmana
  • Dimarts 14 de setembre 19:00 La cita Katharina Volckmer La Setmana i La Campana
  • Dimarts 14 de setembre 20:15 El jove Porcel Sergio Vilasanjuan Edicions 62
  • Dimecres 15 de setembre 17:15 Cafè & Festivals MOT, Festival de Literatura Girona_Olot 42, Festival de Gèneres Fantàstics, de Barcelona Tocats de Lletra, de Manresa La Setmana
  • Dimecres 15 de setembre 18:00 Club de lectura: Vincles - Biblioteques de Barcelona
  • Dimecres 15 de setembre 18:00 Booker Prize 2020: La història d'en Shuggie Bain Douglas Stuart CCCB
  • Dijous 16 de setembre 18:00 Entre l'infern i la glòria: premi Crexells 2021 Àlvar Valls Ateneu Barcelonès
  • Dijous 16 de setembre 19:30 - - Institut Ramon Llull
  • Dijous 16 de setembre 20:15 El senyor Palomar a Barcelona Tina Vallès Editorial Anagrama
  • Dijous 16 de setembre 20:15 Tosquelles. Curar les institucions Joana Masó Arcàdia
  • Divendres 17 de setembre 18:00 Homenatge a Gemma Romanyà Tipografies, llibres i passió per la lectura i la música La Setmana
  • Divendres 17 de setembre 19:15 El llenguatge secret Anna Manso Grup edebé
  • Divendres 17 de setembre 19:15 Nosaltres, després Sílvia Soler Univers
  • Divendres 17 de setembre 19:15 Pijos Marc Giró Univers
  • Dissabte 18 de setembre 11:45 Festival Clàssics - La Casa dels Clàssics
  • Dissabte 18 de setembre 11:45 1000 motius per viure Pilarín Bayés La Galera
  • Dissabte 18 de setembre 11:45 La vida autèntica Montse Barderi Columna Edicions
  • Dissabte 18 de setembre 12:15 Córrer o morir Kilian Jornet Ara Llibres
  • Dissabte 18 de setembre 18:00 El pèndol Anna Gas Serra Edicions Proa
  • Diumenge 19 de setembre 12:00 Sola Carlota Gurt Aptic: Associació Professional de Traductors i Intèrprets de Catalunya
  • Diumenge 19 de setembre 12:45 La narrativa a les Illes Balears: la veu dels creadors Melcior Comes, Pere Bestard i Josep Hernández (Jjou). Modera Cristina Gaviño Institut d'Estudis Baleàrics
  • Diumenge 19 de setembre 13:15 La creació poètica a les Illes Balears: un tast de quatre poetes Maria Victòria Secall, Patrícia Álvarez, Pere Antoni Pons i Joan Tomàs Martínez Institut d'Estudis Baleàrics